FWOA-SXW21-010/WH
Art.nr. 857-01352 | FWOA-SXW21-010/WH
Copied
Dette produktet er ikke lenger tilgjengelig.
Farge Hvit (WH)
GLOBAL PART DESCRIPTION FWOA-SXW21-010/WH
Kabel ⌀ max. 3.0mm
Konnektor farge Blå (BU)
Konnektor type SC
Materiale Akrylnitril-butadien-styren (ABS)
Skjøt kapasitet 4
Type FWOA-SXW21-010/WH
Ytelse kategori G657.A1
Bredde (W) 85mm
Dybde (D) 21mm
Høyde (H) 96mm